Green Organic Items Online Store Website

Працювати з Нами

 
Aerial top view container cargo ship in

Iмпорт

Компанія має значний досвід у зовнішньоекономічній торгівлі (ЗЕД). У 2014 році підприємство вийшло на зовнішній ринок і зайняло активну позицію імпортера рибної продукції та морепродуктів. На даному етапі розвитку компанія має можливість ввозити на територію України понад 3000 тонн сировини на рік.

У число наших перевірених постачальників охолодженої, свіжомороженої риби і морепродуктів входять Норвегія, Ісландія, Данія, В'єтнам, Китай, Чилі, Аргентина, Іспанія, Тайвань, Ірландія, Нова Зеландія і т.д. Отримується нами сировину імпортується з більш ніж 30 різних морських портів по всьому світу. Завдяки активній і чесної маркетингової компанії обсяги поставок і кількість міжнародних контрактів зростає в арифметичній прогресії.

Хочете стати нашим партнером? Зв'яжіться з нами!

Eкспорт

Export

На сьогоднішній день компанія KIT - Whale Group може виробляти понад 1000 найменувань продукції. Це і традиційні рибні позиції (лосось, форель, марлин, скумбрія, тунець палтус, масляна і т.д.), і різноманітні заморожені продукти (тріска, хек, тілапея, окунь, лангустіни, креветки, ікра, кальмар, восьминіг і ін. ). Логістика поставок компанії охоплює безліч найбільших супермаркетів, оптових торгових точок і підприємств громадського харчування Східної Європи.

Наше виробництво і холодильні склади оснащені сучасним обладнанням з використанням передових систем інвентаризації та новітніх технологій охолодження і заморозки. Компанія KIT - Whale Group може зберігати одночасно до 1500 тонн замороженої сировини. Ми також маємо великий парк Рефрижираторні транспортних засобів, які можуть здійснювати доставку сирої, замороженої і готової продукції в більшість регіонів Європи та Азії.

Ми завжди раді тісній співпраці з новими партнерами. Зі свого боку, компанія готова гарантувати надання в найкоротший термін екологічно чистою і корисною продукції для задоволення будь-яких потреб споживача!

Хотіли б дізнатися деталі співпраці? Зв'яжіться з нами!

White Truck on highway road with contain
 
Salmon Factory.jpg

HoReCa

Компанія K.I.T. - Whale Group має сібствение производствa на території України по переробці риби та морепродуктів. Виробнича потужність і робоча сила цих підприємств дозволяють випускати продукцію для міжнародних брендів і сегмента HoReCa. Завдяки багаторічній роботі з клієнтами на ринку ми точно знаємо, що потрібно для задоволення потреб найвимогливіших покупців!

 

Чому саме K.I.T. - Whale Group?

 • Наша Доставка працює по Вашому графіку

 • Прямі поставки охолодженого лосося з Норвегії - якість і ціни виробника

 • Власний Проїзводсво і акредитована лабораторія (HACCP, ISO 22000: 2005)

 • Наявність власних холодильних складів, власний парк автомобілів рефрижератори, повне дотримання температурних режимів від і до.

 • Будь-яка обробка за потребою Клієнта: пласт, філе, філе без шкури, стейки

 • Величезний асортимент охолодженої продукції і морепродуктів

 • 20 річний досвід роботи з мережами суші, ресторанів, готелів, дистриб'юторів і кафе

 

Ми завжди раді і відкриті співпраці з бізнес-клієнтами (В2В / B2B2C). Компанія готова виробляти продукцію за запитом клієнта згідно підписаної специфікації.

 

Бажаєте реалізовувати якісну продукцію?

Зв'яжіться з нами!

 

Франчайзинг на Магазини "Білий Кит"

Franchising

Компанія KIT - Whale Group спеціалізується на продажу якісних і смачних морепродуктів, які були зроблені під нашою торговою маркою. Сировина для виробництва ми імпортуємо з країн Скандинавії, Аргентини, Ісландії, В'єтнаму та ін. Наша компанія пропонує свіжу продукцію за приємними цінами і для справжніх гурманів.

 

Керівництво фірми - це, в першу чергу, команда експертів на ринку рибної сировини і морепродуктів, а також фахівці в області закупівель і продажів, міжнародної логістики та маркетологи. Всі вони готові ділитися з вами своїм досвідом і розвивати спільний успішний бізнес, який можна спробувати на смак.

 

Головний офіс компанії знаходиться в Харкові (Україна). З 2019 го року на території міста і області відкрилися рибні маркети Білий Кит (While Whale), а з 2020 року ми взяли курс на міжнародний розвиток мережі рибних торгових точок і продажy франшиз по всій Україні та країнах СНД. Ми надаємо кожному з наших франчайзі повний алгоритм дій, спрямованих на відкриття магазину під ключ, і подальший супровід бізнесу, що діє. Компанія гарантує регулярні поставки кращої продукції з наших складів точно в строк завдяки розвиненій системі логістики.

 

Чому саме KIT - Whale Group?

 • Якість нашої продукції відповідає міжнародним стандартам

 • Багаторічний досвід роботи в рибній галузі (більше 20-ти років)

 • Довіра споживачів на українському ринку і за кордоном

 • Своєчасні поставки продукції

 • Ексклюзивний і впізнаваний дизайн магазинів

 

Приєднуйтесь до нашої команди вже сьогодні! Телефонуйте і бронюйте франшизу першими! Станьте ексклюзивним представником в своєму регіоні!

магазин белых китов_001
магазин белых китов_002
магазин белых китов_003
магазин белых китов_004
магазин белых китов_005
магазин белых китов_006