Green Organic Items Online Store Website

Bиробництво

Принципи Виробництва

Our Production

KIT - Whale Group є однією з провідних компаній з переробки рибної сировини на українському ринку. Перед тим, як готовий продукт потрапить на полиці магазинів, охолоджена риба проходить кілька етапів обробки на виробничих лініях, обладнаних згідно з міжнародними стандартами якості. Після проходження етапу очищення філе відправляється на посол і / або копчення. Наша технологія копчення вільхою, що передбачає використання тільки цільної натуральної деревини, виключає процеси горіння, що, в свою чергу, запобігає формуванню канцерогенних речовин. На останніх етапах рибу нарізають на шматки або скибочки, потім продукція упаковується відповідно до стандартів якості!

 

Щорічно міжнародними аудиторськими компаніями (SGS) проводиться незалежний аудит виробництва рибної продукції. Аудитори перевіряють всі технологічні процеси і документацію на відповідність вимогам законодавства.

Kонтроль Якості

За роки роботи компанія KIT - Whale Group запровадила в свою діяльність концепцію Lean-виробництва, яка дозволяє добитися максимальної ефективності праці за рахунок зменшення термінів виробництва і поставок. Методологія Agile також є невід'ємною частиною роботи нашого підприємства. Кожен день вона допомагає людям і процесам взаємодіяти, покращувати роботу з замовником і бути готовим до будь-яких змін.

З метою контролю якості продукції на всіх етапах виробництва підприємство працює за системою НАССР. За цей процес відповідає служба контролю якості та інтегрована система управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000: 2005 № ... 80072.30290694.5-2018. Це дозволяє випускати якісну і безпечну продукцію, яка відповідає національним і міжнародним стандартам.

Також підприємство KIT - Whale Group оснащено акредитованою лабораторією для органолептичних та фізико-хімічних досліджень, де технологи і фахівці відділу якості проводять систематичний контроль сировини та готової продукції.

Компанія приділяє багато уваги не тільки виробничих процесів, а й чітко стежить за дотриманням умов транспортування і правил зберігання вже готової продукції. Наявність холодильних і морозильних камер, в яких автоматично передбачений контроль рівня вологості і регулювання температурних режимів, дозволяє зберегти якість продукту на всіх етапах технологічного процесу.

 

Наш Колектив і Експерти

Meet Our Team

Колективний досвід, знання і таланти наших співробітників допомогли нам досягти значних успіхів, а також просунути галузь аквакультури в національному масштабі. Наша мета - продовжувати розвивати внутрішню і зовнішню культуру співпраці, а так само виробничі потужності, необхідні для того, щоб стати світовим лідером у своїй галузі.

Таким чином, ми прагнемо бути компанією, в якій хочуть працювати кращі фахівці та експерти галузі. Ми заохочуємо кожного і пропонуємо прекрасну робочу середу з відмінними можливостями для розвитку і навчання.

Компанія націлена на постійний розвиток внутрішньої і зовнішньої культури співробітництва, а також на збільшення виробничих потужностей. Згодом це дозволить нам стати світовим лідером в області рибної промисловості.