KIT ~ Whale Group

Наша історія

і Розвиток

Mission and Sustainability

Наша історія

Green%2520Organic%2520Items%2520Online%2

Історія компанії ТОВ "KIT" ltd. починається в 1999 році, в Харкові. Тоді творців об'єднала спільна мета: запропонувати українському ринку свіжу і якісну рибу і морепродукти без штучних консервантів і підсилювачів смаку. На сьогоднішній день це одне з лідируючих підприємств на рибному ринку. З середини 2000-х компанія починає розвивати новий напрямок - імпорт свіжомороженої та охолодженої риби з країн ближнього і далекого зарубіжжя.

 

У 2019 з'явилися перші фірмові магазини Білий Кіт (White Whale), і були зроблені перші кроки в розвитку напрямку франчайзингу. На даний момент мережа включає 6 торгових точок по Харкову і області.

 

До 2020 року фірма KIT об'єднала в собі групу компаній, що працюють в сфері імпорту морепродуктів, дистрибуції, експорту та переробки. У цей період компанія починає масштабний проект ребрендингу і позиціонує себе як KIT - Whale Group.

 

Підприємство зарекомендувало себе як лідер у виробництві і реалізації якісної продукції в рибній галузі. Ми володіємо власним виробництвом, потужності якого щорічно збільшуються і повністю відповідають всім технологічним інноваціям ринку. Не перший рік з нами співпрацюють і нам довіряють такі міжнародні і національні торгові мережі, як METRO C & C, Ашан, Варус, Екомаркет, Клас, Зростання і ін. Крім поставок своєї продукції ми також робимо privat лейбл під їх торговими марками (контрактне виробництво ).

 

Щорічно ми розширюємо асортимент рибної продукції для задоволення потреб наших клієнтів!

fish factory process.jpg
 
Lake

Наша Місія та Цінності

Місією компанії KIT - Whale Group є створення смачною, здоровою і якісної рибної продукції, яка розвиває культуру правильного харчування на території України. Здоровий спосіб життя - це не тільки запорука успіху, але і надійність і впевненість у завтрашньому дні! KIT - Whale Group виробляє продукцію найвищої якості з турботою про здоров'я своїх клієнтів і майбутніх поколінь.

 

Для KIT - Whale Group якість - це основна складова всіх аспектів її діяльності. Ми за те, щоб якість товарів на полицях торгових точок не поступалося якістю відносин з партнерами, співробітниками і клієнтами. Ми цінуємо відкриті і прозорі, але при цьому вигідні і справедливі умови партнерства з постачальниками і клієнтами. Це завжди дозволяє Клієнту розміщувати свіжі і якісні продукти на полицях магазинів, не побоюючись за власну репутацію, а Постачальнику бути впевненим в нашій фінансовій спроможності та бажанні до подальшої співпраці.

 

Безпека, добробут і розвиток наших співробітників - також одна з основ нашого успішного бізнесу. Поєднання індивідуальних амбіцій і командного праці вносить величезний внесок в загальну справу. Ми намагаємося зробити так, щоб унікальні інтереси співробітників збіглися з тими обов'язками, які вони будуть виконувати з ентузіазмом. KIT - Whale Group прагне до створення чесної і відкритої культури співробітництва.

Сфери нашої діяльності

Green%20Organic%20Items%20Online%20Store

Iмпорт

З середини 2000-х компанія починає розвивати новий напрямок - імпорт свіжомороженої та охолодженої риби з країн ближнього і далекого зарубіжжя, і успішно працює з провідними компаніями Норвегії, Данії, В'єтнаму, Китаю, Чилі та інших країн.

salmon pieces

Bиробництво

KIT - Whale Group є однією з провідних компаній з переробки рибної сировини на українському ринку. Щорічно міжнародними аудиторськими компаніями (SGS) проводиться незалежний аудит виробництва рибної продукції.

White Van

Eкспорт

На сьогоднішній день компанія KIT - Whale Group може виробляти понад 1000 найменувань продукції. Логістика поставок компанії охоплює безліч найбільших супермаркетів, оптових торгових точок і підприємств громадського харчування Східної Європи.